Aktualności

Dzień Marketingu 2017

03-04-2017

Ruszyla rejestracja na Dzień Marketingu 2017. Rezerować miejsca można przez stronę: https://dzienmarketingu2017.evenea.pl/

Już po raz siódmy  organizujemy jedno z najbardziej znanych wydarzeń na Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – Dzień Marketingu, który odbędzie się 5 kwietnia 2017 roku. 


W poprzednich edycjach gościliśmy wielu znanych ekspertów, którzy na co dzień działają profesjonalnie w branży marketingu - byli to min. Jacek Szlak (Marketing przy Kawie), Anna Ganew (Harmonic), Agata Szkarłat (SALESmanagoBenhauer), Mikołaj Winkiel (Brand24) oraz przedstawiciele takich firm jak UnileverBytom S.A.czy VML. Także w tym roku studenci naszej uczelni oraz osoby zainteresowane tematyką wydarzenia będą miały okazję uczestniczyć w wielu ciekawych prelekcjach, które wygłoszą: Gloria Ziencina-Kawula (Brand24), Izabela Pontus (Maspex), Martyna Foremna (Vistula Group), Grzegorz Kolasiński (Business Tailors) oraz Krzysztof Nepelski (Grupa RMF).

Zaproszeni przez nas eksperci opowiedzą na przykładach swojej działalności o tym jak w warunkach dużej konkurencji przyciągnąć uwagę klientów wykorzystując różnego rodzaju narzędzia oraz jakie są najnowsze trendy w marketingu. Wiedza ta na pewno przyda się nie tylko osobom zainteresowanym samym marketingiem ale również każdemu, kto zarządza lub będzie w przyszłości zarządzał firmą. 

lista aktualności
© 2011. Copyright by Kolmark. All right reserved.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito
pozycjonowanie: Ideo