Aktualności

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli kilka słów o wyjeździe szkoleniowym KolMark 2016

27-05-2016

W czwarty, wyjątkowo słoneczny weekend maja 2016 roku, odbył się wyjazd szkoleniowy dla członków KolMark. Podczas trzech dni pobytu w Domu Wczasowym „Karabela” w Rabce Zdrój mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli firm SKK, Armatura oraz Andrzeja Kozdębę z jamowie.to. Nie zabrakło również wewnętrznych szkoleń.

 

Pierwszego dnia spotkaliśmy się z dyrektorem działu marketingu firmy SKK. Pan Konrad Uliński opowiedział nam o tym jak brzydula, o imieniu marketing B2B, zamieniła się w piękną towarzyszkę życia. Podczas szkolenia dowiedzieliśmy się jak ważnym elementem pracy z B2B są relacje oraz emocje, których z pewnością nie zabrakło podczas wspólnych przygotowań projektu skierowanego do przedstawicieli biznesu.
 

Po wysiłku umysłowym przyszedł czas na odpoczynek i krótki spacer po malowniczej okolicy. Dzięki tym chwilom mogliśmy lepiej się poznać, a wielu z nas mogło rozwinąć w sobie umiejętność wystąpień publicznych podczas gry w Kalambury.
 

Drugi dzień rozpoczęliśmy od spotkania z przedstawicielką Grupy Armatura, która opowiedziała nam o praktycznych aspektach pracy marketingowca w dziale marketingu firmy produkcyjnej. Pani Katarzyna Choniawko udzieliła nam nie tylko cennych wskazówek i informacji, ale przede wszystkim zaraziła nas swoim entuzjazmem, który przełożyliśmy na świetne kampanie promocyjne nowego produktu firmy Armatura. W trakcie szkolenia mogliśmy dać upust swojej kreatywności i odkryć w sobie nie tylko marketerów, ale i poetów ;)
 

Kolejne sobotnie szkolenie poprowadził Andrzej Kozdęba. Dzięki spotkaniu z autorem bloga jamowie.to zarządzanie projektami nie ma przed nami tajemnic. Andrzej zamienił z nami robienie jajecznicy w prawdziwy projekt. Wydawało wam się, że umiecie to zrobić? Nic bardziej mylnego.


Następnie Prezes naszego Koła Natalia Janota, uzupełniła wiedzę z wcześniejszego szkolenia o to jak wprowadzić w życie projekty na naszej uczelni. Po czym podsumowaliśmy naszą tegoroczną działalność, wyciągnęliśmy wnioski i na ich podstawie snuliśmy plany na przyszły rok akademicki.
 

Po tak owocnym dniu zasiedliśmy wokół ogniska i cieszyliśmy się wspólnie spędzonym czasem oraz.. warsztatami wokalnymi przy „Czółku”(jeśli jeszcze nie znacie tej gry, koniecznie musicie to nadrobić!:))

 

I tak oto dzięki pracy, jaką Marcin Tokarz ze swoją grupą projektową włożył w organizację naszego wyjazdu, mogliśmy przeżyć naprawdę wartościowe chwile, które na długo zostaną w naszej pamięci. Wiedza zdobyta podczas wyjazdu z pewnością zaowocuje w przyszłości i przyda się w niejednej sytuacji życiowej. Dziękujemy prelegentom, sponsorom: Grupie Armatura i Parlamentowi Studenckiemu UEK oraz organizatorom naszego wyjazdu za wsparcie i poświęcony czas. Odliczamy już do kolejnego!

 P.S. Relację z naszego wyjazdu znajdziecie również tutaj: [https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1334919013190542.1073741838.304831586199295&type=3&notif_t=like&notif_id=1464370388566107]

lista aktualności
© 2011. Copyright by Kolmark. All right reserved.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito
pozycjonowanie: Ideo