Aktualności

VI edycja Dnia Marketingu

01-05-2016

21 kwietnia 2016 r. na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zorganizowaliśmy już VI edycję wydarzenia skierowanego do wszystkich pasjonatów zagadnień związanych z marketingiem. Wykłady prowadzone były przez praktyków, którzy od lat aktywnie działają w branży, dlatego poza czysto teoretyczną wiedzą uczestnicy mogli czerpać z doświadczenia naszych gości i zadawać im najtrudniejsze pytania dotyczące ich praktyk i punktu widzenia.

 

W tegorocznej edycji swoją wiedzą podzielili się z nami: Pani Anna Ganew z agencji HarmoniquePR, dzięki której zgłębiliśmy tajniki kontent marketingu wykorzystywanego w produkcjach filmowych, Pan Jacek Szlak - redaktor naczelny portalu Marketing przy Kawie, który przedstawił zagadnienia związane ze storytellingiem, Pan Paweł Grzesiak, który uczył swoich słuchaczy jak założyć i promować sklep internetowy, Pan Wojciech Weisner i Pan Michał Winter, którzy opowiedzieli o budowaniu relacji biznesowych i network marketingu, a na zakończenie Pani Magdalena Krzemieniewska wygłosiła prelekcję na temat performance marketingu, czyli tego, kiedy kampania internetowa naprawdę się opłaca.

 

VI edycja Dnia Marketingu na długo pozostanie w naszej pamięci ze względu na ciekawe prelekcje naszych gości, ale także z powodu sporego zainteresowania uczestników z naszej uczelni, jak i spoza niej. Dziękujemy wszystkim, którzy współtworzyli z nami to wydarzenie, a przede wszystkim Grupie Maspex Wadowice i Parlamentowi Studenckiemu UEK. Do zobaczenia podczas następnych edycji! 

lista aktualności
© 2011. Copyright by Kolmark. All right reserved.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito
pozycjonowanie: Ideo